O nás

O nás

Zaměřujeme se na poskytování právních služeb klientům z oblasti farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků,
ve věcech korporátní agendy v souvislosti s nastavením interních procesů, ve věcech územního plánování a řízení dle stavebního zákona
v oblasti generální praxe, zejména obecné smluvní agendy, nemovitostí, rodinného
a pracovního práva.

Kancelář M2A Partners

Vítejte na stránkách naší advokátní kanceláře. M2A Partners založili Martin Schimmer, Alena Šildová a Martin Dymáček, když po letech úzké spolupráce spojili své původní značky 2Martinslegal a Dymaceklegal.

Původně se naše kanceláře zaměřovaly primárně na poskytování právních služeb klientům z oblasti farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků, např. při vstupu léčiv a zdravotnických prostředků na trh, získávání ceny a úhrady ze zdravotního pojištění, sporů se zdravotními pojišťovnami, správními orgány atd. V této oblasti máme rozsáhlé zkušenosti a našimi klienty jsou díky naší reputaci významné společnosti farmaceutického průmyslu a průmyslu zdravotnických prostředků.

Společně s rozšiřováním našeho týmu se i naše služby začaly zaměřovat na další oblasti. Svým klientům dnes zajišťujeme kompletní korporátní právní agendu, např. přípravu a revize pracovněprávních dokumentů, přípravu smluvních dokumentů a jejich revize z hlediska jejich souladu s právními předpisy a interními korporátními pravidly, zastupování ve sporech s třetími subjekty, přípravu transakčních dokumentů, právní poradenství v oblasti veřejných zakázek, zpracování osobních údajů atd.

Intenzivně se věnujeme také problematice územního plánování, právu nemovitostí (transakce, zpracování prohlášení vlastníka atd.) či problematice územního a stavebního řízení, a to jak z pozice vlastníků a investorů, tak z pozice obcí a spolků. Vedle oblasti life science je tak stavební právo naší druhou doménou. Právní služby nicméně poskytujeme i v dalších oborech práva, jako je např. rodinné právo, běžná smluvní agenda, obchodní právo apod.

Zakládáme si na osobním přístupu, naprosté loajalitě, diskrétnosti, a především na precizně a profesionálně odvedené práci.  Zásadou je pro nás úspora Vašeho času a energie, vše se snažíme řešit tak, aby klient obdržel při minimální námaze výsledný produkt dle jeho specifických potřeb. Máme dostatečně velký tým zkušených advokátů a koncipientů, abychom mohli zastupovat fyzické i právnické osoby, mohli se Vám individuálně věnovat při řešení složitých životních situací, ale zvládli i rozsáhlé zadání.

Naši práci vnímáme jako službu. Nesnažíme se klientům namluvit, že se bez advokáta neobejdou. Věříme, že když každý dělá to, co opravdu umí a dělá to poctivě, výsledky se dostaví. Jsme svým klientům partnery. 

 

 

Spolupráce

Propexa Services s.r.o.

Prostřednictvím společnosti Propexa Services s.r.o. zajišťujeme klientům podporu v oblasti realitních služeb a finančního sektoru.

Pharmadvice, s.r.o.

S poradenskou a konzultační společností Pharmadvice, s.r.o. pořádáme školení a semináře pro posluchače z oblasti farmaceutického a zdravotnického práva.

PK Global advisory s.r.o.

S odborníky z PK Global advisory s.r.o. řešíme daňové a účetní aspekty.
Ing. Kristina Gajdová, Ph.D.

S paní doktorkou Gajdovou spolupracujeme ve věcech, kdy je potřeba ocenění nemovitostí soudním znalcem.

KONTAKT

Kde nás najdete