Kariéra

Kariéra

V případě zájmu o více informací či o pracovní pozici nás neváhejte kontaktovat. Rádi Vám sdělíme více informací.

Pracovní pozice

Advokát(ka), Advokátní koncipient(ka)

Kdo jsme?

Advokáti specializovaní na právní služby týkající se life science (farmaceutický průmysl, zdravotnické prostředky a jiné produkty zasahující do zdraví), stavebního práva, územního plánování a nemovitostí, u kterých se nicméně v případě zájmu setkáte téměř se vším, co můžete potřebovat a vyzkoušet si v praxi před advokátními zkouškami (trest, rodinná agenda apod.).

Koho hledáme?

Hledáme nového člena týmu, který:

Co nabízíme?

To, zda jste advokátní koncipient těsně po škole, ještě studujete a máte teprve před státnicemi, anebo už máte advokátní zkoušky naopak za sebou, není pro naše rozhodnutí o tom, zda mezi nás zapadnete, podstatné – tak se neváhejte ozvat.

Pracovní pozice

Office a marketingová podpora

Kdo jsme?

Jsme advokáti specializující se na právní služby z oblasti lifescience (farmaceutický průmysl, zdravotnické prostředky a jiné produkty zasahující do zdraví), stavebního práva, nemovitostí, ale i dalších právních oblastí. Do našeho 12 členného týmu hledáme kolegyni či kolegu na pozici „office/marketing assistant“.

Popis pracovní pozice

Tvým úkolem bude administrativní a marketingová podpora našeho právního týmu. Potřebujeme někoho, kdo bude naši kancelář držet pevně v otěžích, abychom se mohli plně věnovat naší práci. Pod palcem budeš mít následující agendu:

Chod kanceláře

 • zajištění hladkého chodu kanceláře v administrativní rovině (nákupy pro kancelář, uvádění klientů, administrativní podpora týmu)
 • řešení provozních záležitostí – komunikace se správcem budovy a koordinace případných událostí (opravy, rekonstrukce) s chodem naší kanceláře
  Budeš první, kdo se o těchto událostech dozví a my budeme moc rádi, když vše zkoordinuješ tak, abychom mohli nerušeně pracovat.
 • obstarávání pochůzek (notáři, soudy, klienti)
 • evidence účetních dokladů, příprava podkladů pro účetní

Organizaci seminářů a akcí pro klienty

 • organizační zajištění vzdělávacích akcí, eventů pro naše klienty apod.
  (zajištění akce od A – Z: od přípravy a rozeslání pozvánek, až po vedení a kontrolu rozpočtu, celkového zajištění a vyúčtování akce)

Personální agendu

 • nábor nových členů našeho týmu, zajištění jejich hladkého nástupu
  (zadávání inzerce, komunikace s uchazeči, technické zabezpečení nového pracovního místa, školení nových zaměstnanců)
 • organizace firemních akcí (teambuilding, vánoční večírky apod.)
  Chceme spolu občas trávit chvíle nejen pracovně. Potřebujeme někoho, kdo náš tým jednou za čas vytáhne ze světa paragrafů.

Marketing

Nehledáme marketingového guru. Chceme být však vidět na webu a sítích. Jsme na LI a FB.

 • Potřebujeme, abys měl/a základní znalosti o tom, jak funguje web a svět sociálních sítí, na kterých sdílíme s veřejností odborné články, občas střípky z naší kanceláře. Tvým úkolem bude jejich zpracování a publikace na webu a komunikace na sociálních sítích.
 • Občas potřebujeme vytvořit reprezentativní leták, plakát, pozvánku, PF-ko.
  Používáme k tomu jednoduché kreativní nástroje, se kterými Tě naučíme v případě potřeby pracovat
Koho hledáme?

Hledáme člena týmu, od kterého očekáváme:

Co nabízíme?

Přijde Ti nabízená pozice zajímavá, nebo váháš a chtěl/a by ses dozvědět více? Napiš nám na kristova@m2apartners.cz nebo se u nás jednoduše zastav!

V případě sympatií na obou stranách Ti bude k ruce Veronika, která Ti celou agendu předá a naučí Tě a vysvětlí vše, co bude třeba, aby ses u nás od prvního dne cítil/a pevný/á v kramflecích.

Chcete pomoci s tímto tématem?

Ozvěte se nám a rádi Vám pomůžeme, případně využijte kontaktní formulář níže